ふたりの女 公演情報 ふたりの女」の観てきた!クチコミ一覧

満足度の平均 0.0
1-1件 / 1件中
  • 2009年の初演と全く違う印象。アングラ苦手な私なのに、唐十郎さんの言葉と世界は素敵だなと上演中から思ました。長い感想:http://shinobutakano.com/2019/04/30/12212/

この公演に関するtwitter

初日1週間前から「団体名」と「公演タイトル」を含むツイートを自動表示します。
(ツイート取得対象にするテキストは公演情報編集ページで設定できます。)

1. 우주 법원. 피고인 우주로 나온 자들. 재판장 우주 태양. 쾅. 우주로 나온 죄. 유죄. 난 우주에 있어.

2. O której zazwyczaj chodzisz spać? — 23 https://t.co/4r7xyfIpUl

3. ale spac mi sie chcee

5年弱前

4. @UcjaSylwia Budż ją nie daj spać ..

5年弱前

5. @onlylilvante zależy w sumie czy uda mi sie obudzic o 2 XDDD ale planuje wcześnie isc spac zeby nie byc zbyt zmęczo… https://t.co/a74YJ2BzU1

6. • zima fujka, nie lubię, cały czas chcę mi się spać i szybko robi się ciemno

7. Wróciłam z praktyk i teraz się zastanawiam czy iść spać czy grać w wiedźmina

8. Idę spać, bo okropnie mnie boli brzuch

9. SPAC is a cult 🤷🏽‍♀️ https://t.co/6kh1uYX2wA

10. You deffo go spac init https://t.co/gF93Wx4ts7

11. Najchętniej to poszłabym spać ale znowu później nie będę mogła spać w nocy

5年弱前

12. @whynotbaaby ja pojde na impreze a ty idz spac ok??

13. mam ochote caly dzien spac

5年弱前

14. Będę spać z Mają w łóżku i będzie przypał jak z przyzwyczajenia się przytulę w nocy XD

15. Nie chce mi sie na zadna impreze, ja chce spac

16. spać czy rysować

17. jednak nie poszliśmy spać tylko pod prysznic🤪👌🏻

18. przez cały tydzień będę musiała spać z bratem, bo mam remont w pokoju

5年弱前

19. Mogłabym spać cały dzień nie mam na nic siły kłócę się o głupoty mam ochotę się zabic płacze nawet przy głupim "powodzenia na maturze"

20. Spac Nation need to sign me

21. idę spac

22. ide spac zeby nie zasnac podczas bbmas

23. @onlylilvante Będę spać

5年弱前

24. @czekacz Dasz radę, ale: 1. Jedzenie tylko ze sklepu, oryginalnie zamknięte. 2. Napoje także. 3. Zero alkoholu, że… https://t.co/VgdNHvv1ro

5年弱前

25. i co i pojde spac w nieumytych wlosach a w kolejny dzien mamy jechac gdzies a moje wlosy do tego czasu beda X D no… https://t.co/M8qO8AwIy9

26. ale się nudzę, nic tylko iść spać i obudzić się o 7 rano

27. @chaesbegin idk ja idę spać

28. Samoka aning nag disco dria oy makahinumdom man sad ta sa spac ani😂

5年弱前

29. Zaraz pójdę spać bo dalej mnie ból głowy trzyma. Rano sobie skoczę do 7eleven po kawkę i usiądę do reszty pytań.

5年弱前

30. @STAS00647211 @Immanuela_Kant Serdecznie dziękuję Stasiowi za życzenia Więc Stasiu idzie spać i… https://t.co/CcbV0ys828 #RadioNiemyslenice

31. @krzyches Można spać spokojnie - ostrzeże przed pożarem

5年弱前

32. w sensie nie ze nudne jest ale jakos spac chce jak słucham lol https://t.co/eHFpWJdtVd

33. jak słucham twice- fancy to chce mi sie spac

5年弱前

34. Chce mi się spać i chyba nie będę z tym walczyć i się położe, przynajmniej na bbmas będę wypoczęta

5年弱前

35. @wakka1228 (可能な限りの栄養休養をとってどうぞご安全に初日をお迎えください。SPACの役者さん・スタッフ・ボランティア皆々さんは世界一です)

5年弱前

36. 넌 지금 태어나서 땅에서 가장 멀리 떨어져 있 는 거야. [보통 목소리] 우주야, 왜 나야? [저음 의 '스페이스' 목소리] 네가 최고니까. 넌 우주 에 있을 때 최고니까.

5年弱前

37. Samsung Galaxy j5 pro 2017 spac EU, 4G Lte, 32GB, 64bit Octa Core Processor, 131.8mm(5.2”)HD sAMOLD, 13MP/13MP. Neu… https://t.co/EZuImkbxUg

5年弱前

38. $NIO From back-seat business meetings to family outings, our ES8 6-Seater is a smart, joyful mobile living spac… https://t.co/QAJfskce95

5年弱前

39. $NIO From back-seat business meetings to family outings, our ES8 6-Seater is a smart, joyful mobile living spac… https://t.co/RglHkiqSCW

40. powinienem pójść spać aby być chociaż trochę przytomnym ale nie

5年弱前

41. zgadnijcie kto bedzie spac gdy bts beda wystepowac BTS @BTS_twt #BBMAsTopSocial

42. @Changgunatt @shinwonnatt_ Ide spac w nocy kochanie

43. a nie mogę po prostu ciagle spać? https://t.co/d2ArM8vsWD

5年弱前

44. HEACHAN POWIEDZIAŁ ZE NIE LUBI SPAĆ ZARAZ SB WKURWIE I POJADĘ DO STANÓW I SIĘ Z NIM POKŁÓCĘ TO DZIECKO MA SIĘ WYSYPIAĆ 😠😠😠😠

このページのQRコードです。

拡大